Olimpos Yoga

Olimpos sonbaharı yaşarken ve yavaş yavaş sükunete geçiş yaparken “Gezgin Kadınlar” hafta sonunda misafirimiz oldular, ortamımıza neşe kattılar. İnstagram üzerinde yaklaşık 55 bin takipçisi olan Gezgin Kadınlar zaman zaman aralarında organizasyonlar yaparak geziyorlar. Olimpos Çamlık olarak sakin geçen sonbahar günlerimize renk ve neşe kattıkları için teşekkür ediyoruz ve kendilerini her zaman bekliyoruz..

Gezgin Kadınlar Olimpos Çamlık’ta yoga yaptılar. Olimpos yoga konusunda dünya genelinde nam salmış bir yöre. Sakinliği, doğa ile iç içe oluşu gibi etkenler Olimpos’u yoga konusunda gözde yapıyor.

Huzur dolu bir doğanın içinde, dağların enerjisini hissederek, çam kokularının, portakal ağaçlarının arasında farkına vararak nefes almak, bedeniniz ve zihniniz arasındaki birliği farkedip dengeyi sağlamak için “Olimpos’ta yoga”ya davetlisiniz.

Sağlıklı yaşamak, bedeninizle barışmak, sınırlarınızın ve gücünüzün farkına varmak için Tanrıların dağı Olimpos’un mistik ve yemyeşil doğasının içinde beraber yoga ile canlanmaya davet ediyoruz sizleri.

Yoganın faydalarını birçok kez duymuş ama yoğun iş yaşamınızın temposunda bir türlü fırsat bulamamış olabilirsiniz. Tatiliniz sakin bir nefes almak, dinlenmek için kendinize verdiğiniz bir ödül; bu ödüle kendinizi daha iyi anlamayı, bedeninizi dinlemeyi ve isteklerine kulak vermeyi de eklemek istemez misiniz? Çamlık pansiyon, tatilinizi daha anlamlı hale getirmek için sizlere Olimpos’ta yoga imkanı sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir