Mount And Blade Aktivasyon Kodu 2019

Mount And Blade Aktivasyon Kodu 2019

Mount And Blade savaş konulu bir bilgisayar oyunudur. Oyunun yapımcıları Türk vatandaşlarıdır. Yani milli bir oyundur diyebiliriz. Zaten Osmanlı, Selçuklu, İlk Türk Devletleri gibi modları da bulunmaktadır. Ülkemizde birçok gamer tarafından tercih edilen Mount And Blade grafik ve ses efektleri ile oyuncularını büyülemeye devam ediyor.

Mount And Blade aynı zamanda birçok ülkede oynanmakta ve kullanıcılarına sorunsuz hizmet vermektedir. Bu kadar büyük bir kitleye sahip olan Mount And Blade’in tam sürümünü kullanabilmek için elbette bir miktar para ödemek gerekmektedir. Ancak kullanıcılar bir oyun için büyük miktarlarda para ödemeyi çok mantıklı bulmamaktadırlar. Bu yüzden internet ortamında birçok kullanıcı Mount And Blade Tam Sürüm , Mount And Blade Aktivasyon Kodu gibi anahtar kelimeler ile arama yapmaktadır. Bunun sebebi ücretsiz yollarla deneme sürümünden tam sürüme geçebilmek ve oyun kalitesini arttırmaktır.

Tam Sürüme Geçince Ne Oluyor?

Tam sürüme geçtiğimizde ne olduğunu merak eden kullanıcılarımız için aşağıda maddeler halinde neler olduğunu listeledik.

 • Öncelikle deneme sürümünün kullanılma sınırı vardır. Yani Bir süre sonra oyuna giriş yapamazsınız. Deneme sürümünü tamamladığınız için sistem bilgisayarınıza kapanır. Bir kez daha giriş yapabilmek için tam sürüme geçmelisiniz.
 • Tam sürüme geçtiğinizde yukarıda bahsettiğimiz sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Oyunu istediğiniz zaman istediğiniz kadar oynayabileceksiniz.
 • Deneme sürümünde kullanamadığınız birçok özellik tam sürümde size sınırsız olarak sunulmaktadır.

 

 

Mount And Blade Aktivasyon Kodu 2019

 

Mount And Blade Aktivasyon Kodu tüm sürümleri için geçerlidir. Bu kodu istediğiniz M&B modunda ya da sürümünde kullanabilirsiniz. Farklı oyunların aktivasyon kodlarını isterseniz yorum kısmında bize belirtebilirsiniz. Sizin için düzenleme yapabiliriz.

Aktivasyon Kodu : KJKN-YQAC-DQFL-ZELA

Mount And Blade Aktivasyon Kodu 2019” için 3 yorum

 • Nisan 10, 2019 tarihinde, saat 11:49 am
  Permalink

  Reis steam kodları gönderırmısın

  Yanıtla
  • Nisan 14, 2019 tarihinde, saat 5:52 pm
   Permalink

   İstemiş olduğunuz Steam kodları mail adresinize gönderilmiştir. İyi kullanımlar dileriz.

   Yanıtla
 • Nisan 16, 2019 tarihinde, saat 8:39 am
  Permalink

  banada yollar mısınız acaba

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir