Blutv bedava üyelik nasıl alınır ?

Arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz şimdi sizlere Blutv bedava üyelik alma ve bedava dizi izleme hakkında birkaç bilgi vereceğim. Günümüzde birçok kişi Blutv hakkında bedava üyelik açmak istiyor. Blutv kullanıcılarına 7 günlük ücretsiz olarak üyelik vermekte. Bu üyelik istenildiği zaman herhangi bir ücret ödenmeden kapatılabiliyor. Yani siz Blutv hizmetlerinden 7 gün boyunca dilediğini gibi ücretsiz bir şekilde yaralanabilirsiniz. Şimdi bu 7 günlük deneme kullanımı anlatımına geçelim.

Blutv bedava 7 gün üyelik 

Bu özellikten Blutv’nin kendi internet web sitesine girerek temin edebilirsiniz. Ana sayfada ücretsiz dene butonuna tıklarsanız sizi yeni bir pencereye atacaktır. Bu çıkan pencerede sizden bazı kişisel verilerinizi isteyecektir. Korkmanıza gerek yok Blutv güvenilir bir sitedir. Bu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra üyeliğiniz aktif edilecektir. Bu sayede sizde ücretsiz bir şekilde Sıfır1 , Börü gibi dizileri 1 hafta boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

 

Üyelikten memnun kalmadım ücret öder miyim ?

Blutv bedava 7 gün deneme üyeliğinizin sonunda hizmetten memnun kalmamışsanız sözleşmenizi ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz. Sizden herhangi bir işlem ücreti ya da üyelik ücreti alınmayacaktır. Bu özelliği de Blutv yi kendi sektöründe öne çıkarmaktadır. Bu yüzden Blutv milyonlarca kullanıcıya sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmektedir. Üyeliğiniz ve hizmet ile alakalı sorun yaşaranız Blutv ile anında iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Üyelikten memnun kaldım üyeliğimi nasıl uzatabilirim ?

Blutv bedava 7 gün hizmetinden memnun kalan kullanıcıları için de paketler sunmakta. Bu paketler 7 günlük deneme sürümü bittiğinde devreye sizin onayınız ile girmektedir. İlk 7 gün ücretsiz sonrasında aylık 14,99 tl ye üyeliğinizi uzatabilirsiniz. Ancak üyelik uzatıldığında sözleşme yapıldığı için belirli oranda bir ücret kullanıcıdan talep edilmektedir. Bunu unutmamanız sizin yararınıza olacaktır. Sonrasında mağdur olmamanız için buna dikkat etmelisiniz.

 

Blutv hakkında soru ve önerilerinizi bu konu altına yorum atarak belirtebilirsiniz. Tüm sorularınız cevaplandırılacaktır. Yorumlarınız bizler için değerlidir. Bu yazılan yazılar en güncel veriler dikkate alınarak yazılmıştır. Belirtmek istediğimiz bir diğer husus ise Sıfır1 , Börü gibi dizler Blutv de hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın.

 

26 thoughts on “Blutv bedava üyelik nasıl alınır ?

    1. En kısa süre içerisinde hesap gönderimi sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir