Bedava Steam Hesapları 2019

Bedava Steam Hesapları 2019

Günümüzün en büyük oyun dağıtıcı platformlarından biri olan Steam, binlerce oyunu bir arada barındıran güncel bir arşive sahiptir. Steam, dünyanın dört bi yanında ki oyuncuları bir araya getiren ve aynı zamanda oyun satışlarını gerçekleştiren bir çevrimiçi oyun satın alma uygulamasıdır. Beğendiğiniz en güncel oyunları steam uygulamasına üye olarak satın alabilirsiniz. Eskiden oyun cdleri vardı ve bu oyun cdleri oldukça pahalı olarak satın alınıyordu. Satın aldığınız oyun cd’lerinin çalınma kaybolma veya bozulma gibi durumları söz konusu oluyordu. Fakat artık steam sayesinde oyun meraklıları oyunlarını en uygun şekilde satın alıp, steam arşivinde depolayabilecektir. Bu nedenden dolayı oyunlarınız güvence altında olacaktır.


Steam Servisini Kullanmak Ücretli Mi?

Steam uygulamasını kullanmak için öncelikle steam gerekli programı indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Fakat giriş yapabilmeniz için öncelikle steam’e üye olmanız gerekmektedir. Bu platforma üye olmak kesinlikle ücretsizdir. Steam hesapları sadece bilgisayarda değil, xbox, playstation, mac gibi birçok platformda aktif olarak kullanılmaktadır. Yani anlayabileceğiniz birçok platformda oyunlarınızı istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Cloud Steam Sistemi Nedir?
Diyelim ki, yeni bir bilgisayar aldınız veya xbox gibi platformda oyun oynayacaksınız. Cloud steam sayesinde oyunlarda kazanmış olduğunuz ödülleriniz hiç bir şekilde gitmeden güvence altına alınıyor. Böylelikle hiç bir aktarım sıkıntısı olmadan devam edebilirsiniz.

Steam Ne Kadar Güvenli?

Steam hesabınızı güvende tutmak için iki faktörlü koruma ile çalışmaktadır. Bu koruma sistemi ile kullanıcı adı ve parola girmeniz yeterli olmayacaktır. Diğer yandan kayıt olmuş olduğunu mail hesabınıza doğrulama kodu gidecektir. Bu kodu girdikten sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Steam Oyunları Ücretli Mi? Bedava Bulmak Mümkün Mü?

Steam’de bulunan oyunların çoğu premium olduğu için belli bir ücreti vardır. Bu ücreti ödeyerek oyunu steam hesabınızla satın alabilirsiniz ve ömür boyu oyuna erişim sağlayabilirsiniz. Parası olmayanlar veya oyuna para vermek istemeyenler için açmış olduğumuz bedava steam hesapları 2019 konumuzda ücretsiz olarak steam keyleri vermekteyiz. Sizlerde konu altına mail adreslerinizi yorum olarak bırakarak bedava steam hesabına ve steam keylerine sahip olabilirsiniz. Ekibimiz sizinle iletişim sağlayacaktır.

Bedava Steam Hesapları 2019” için 10 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir