Bedava Steam Hesapları 2018

Bedava Steam Hesapları 2018

Öncelikle sitemize hepiniz hoş geldiniz. Bu konu altında Steam nedir, ne işe yarar bunları konuşacağız. Bedava Steam hesaplarımız ise konu altında belirtilecektir. İyi okumalar dilerim.

Steam Nedir?

Steam bir oyun platformudur. Bu platformda çeşitli kategorilerde binlerce oyunun satışı yapılmaktadır. Çalışma sistemi internet tabanlı bir platformdur. Oyun satışlarında kullanıcılarına tekli ya da çoklu satış hizmeti sunan Steam her geçen gün büyümektedir. Özellikle Avrupa’da varlık gösteren Steam yavaş yavaş ülkemizde de varlık göstermektedir. Bu da ülkemizdeki oyun sektörüne ve oyun kalitesine olumlu katkı sağlamaktadır.

Steam’da Nasıl Oyun Satın Alınır?

Steam üzerinden oyunlar para ile satın alınmaktadır. Her oyunun belirli bir ücreti vardır. Steam bazı dönemlerde oyun fiyatlarında revizelere gitmektedir. Bunun nedeni ise artan döviz kuru ve oyun yapım maliyetlerinin artmasıdır. Oyun fiyatlarını belirleyen temel etken ise oyun kalitesidir. Kalite arttıkça oyun fiyatları da otomatik olarak artmaktadır.

Oyun satın alabilmek için ihtiyacınız olan şey bir kredi kartıdır. Yeterli miktarda bakiye bulunan bir kart ile Steam’a üye olarak istediğiniz oyunu satın alabilir ve bilgisayarınıza kurarak oynamaya başlayabilirsiniz. Bazı dönemlerde olan indirimleri takip ederek Steam’ın indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede daha az maliyete aynı oyunu alabilirsiniz.

Steam Hesap Açmak Ücretli Mi?

Steam oyun satış platformuna hesap açmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Üye olurken sizden ücret talep edilmemektedir. Ancak aldığınız oyun ve diğer hizmetlere bedeli kadar ücret ödemek zorundasınız. Yani bu sorunuzun cevabı hayır olacaktır.

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam cüzdan kodu kısaca söylemek gerekirse bakiye yerine geçmektedir. Elinizde bulunan Steam Cüzdan Kodunu Steam’a girdiğinizde kod değeri kadar bakiye hesabınıza yatar ve harcama yapabilirsiniz. Bedava Steam Cüzdan Kodu arayanların sayısı da hayli artmış bulunmaktadır. Bu kadar değerli bir kod elbette herkesin gözündedir. Bu yüzden birçok yerde dolandırılma vakaları meydana gelmektedir. Sizde Bedava Steam Cüzdan Kodu istiyorsanız konu altına açılmış başlığa göz atabilirsiniz.

Steam Hesabı Süreli Mi?

Steam’da açacağınız hesaplarınız süresiz olarak açılmaktadır. Ancak alacağınız oyunları belirli süreye göre alabilmektesiniz. Bu madde tüm oyunlar için geçerli değildir. Sadece belirli oyunlarda süreli alma özelliği mevcuttur.

Steam’da Hangi Oyunlar Mevcut

Steam’da aksiyon, macera, spor ve birçok alanda oyun kategorisi mevcuttur. Binlerce oyun ile kullanıcılarına hizmet veren Steam oyun kalitesi ile de alanında en yüksek konumdadır. Oyun hizmeti ile rakiplerinin oldukça önünde olan steam her geçen yıl ekonomik anlamda hızla büyümeye devam etmektedir.

Bedava Steam Hesapları 2018

Bedava Steam Hesapları günümüzde en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Birçok internet kullanıcısı internette bu konuyu aramaktadır. Şimdi sizlere ücretsiz olarak Steam Cüzdan Kodu ve Bedava Steam Hesabı vereceğiz. Hesabı almak için yapmanız gerekenler;

  • Yorum kısmında size ulaşabileceğimiz ve hesabı id, şifre şeklinde teslim edebileceğimiz bir iletişim adresi yazmanız gerekmektedir. Bu iletişim adresi bir mail adresi olmalıdır. Size kurumsal mail adresimizden hesap bilgileri gönderilecektir.

Bu koşulu yerine getiren ziyaretçilerimize sorunsuz ve ücretsiz bir şekilde hesap teslimi yapmaktayız. İyi günler dileriz.

 

 

 

Bedava Steam Hesapları 2018” için 121 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir