Bedava Spotify Premium Hesaplar 2018

Spotify Nedir ?

Spotify 2008 yılında kurulan uzun yıllardan beri de ülkemizde online müzik hizmeti vermek için hazırlık yapan online bir müzik platformudur.  Spotify geçtiğimiz yıllarda ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. Bünyesinde trend müziklerin yanında birçok müzik bulunduran Spotify günümüzün en çok tercih edilen müzik platformu olma özelliğini taşımaktadır. Rakiplerinin oldukça önünde olan Spotify aynı zamanda kategorisinde kalite bakımından da ön plana çıkmaktadır. Bu kalite de Spotify’ın kısa zamanda çok büyük kitlelere hitap etmesini  sağlamıştır.

Spotify Nasıl Kullanılır ?

Basit bir kullanım ara yüzü bulunan Spotify , kullanıcılarına rahat ve hızlı hizmet sunmaktadır. Kullanıcılar arama motorundan istedikleri türü , müziği ya da sanatçıyı yazarak arama yapabilmektedir. Spotify kullanıcıları kendilerine özel çalma listesi oluşturabilir ve bu listeleri yayınlayabilirler. Bu listelere dilediğince müzik ekleyebilirler ve kullanıma devam edebilirler. Bir güzel kullanım özelliği ise müziklerin takılma olmadan çalması ve Premium üyeliklerde reklamlarla karşılaşılmamasıdır. Hızlı ve kaliteli müziğin adressi ; Spotify.

Spotify’da Ne Tarz Müzikler Bulunuyor ?

Spotify bünyesinde birçok müzik türünü barındırmaktadır. Buna eski müziklerden yeni çıkan trend müzikler de eklenmektedir. Her geçen gün yenilenen müzik sektörüne ayak uyduran Spotify her an güncellenmektedir. Bu sayede yeni çıkan parçalara ulaşmanızı daha kolay hale getirmektedir. İstediğiniz türü seçerek tek tık ile istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

Spotify’ı Diğer Online Müzik Platformlarında Ayıran Özellikler Nelerdir ?

Spotify gerek kalite gerekse hız bakımından benzer uygulamaların oldukça önündedir. Bunun sebebi olarak hizmetin iyi olması ve müşteri memnuniyeti gösterilebilir. Ayrıca Spotify kendini pazarlama konusunda da oldukça iyidir. Gerek reklam gerek referanslar sayesinde kendini her geçen gün daha çok kullanıcıya duyurmaktadır. Bunun yanında fiyat bakımından birçok yaş grubuna yaptığı indirimler ile bilinen Spotify öğrencilere de indirimler yapmaktadır.  Bu da öne çıkmasının bir başka nedenidir.

Spotify Aylık Üyelik Ne Kadar ?

Spotify aylık ücretleri paketten pakete değişiklik göstermektedir. Ücretsiz sürüm ve ücretli (Premium) sürüm olarak iki sürümü bulunmaktadır. Ücretsiz sürümde online olarak müzik dinleyebilmektesiniz ancak Premium üyelikte çevrimdışı da müzik dinleyebilirsiniz. Öğrencilere yapılan indirim paketinde aylık 6.99 gibi bir ücret bulunmaktadır. Aile paketinde ise aylık sadece  20.99 a Premium paket alıp kullanabilirsiniz. Normal paket ise 13.99 olup 1 ay ücretsiz deneme kullanım ardından da bu ücret dahilinde ücretlendirme kapsamındadır.

Spotify Üyeliğim Ne Zaman Dondurulur ?

Üyeliğiniz aldığınız paket kapsamında devam edecektir ve sorunsuz bir şekilde kullanacaksınız. Ne zaman ki paket kapsamında üyelik süreniz biter ve üyeliğinizin kullanım süresini uzatmazsınız o zaman hesabınız dondurulacaktır. Ancak hesabınızın Premium süresini uzatırsanız sorunsuz şekilde uzattığınız süre dahilinde kullanıma devam edebilirsiniz. Bu başlık da bu şekilde olmaktadır.

Spotify Bedava Kullanma

Spotify’ın kullanıcılarına sunduğu bir diğer güzel özellik ise ilk ay ücretsiz denemedir. Bu ücretsiz denemenin ardından normal paket üzerinden ücretlendirme başlamaktadır. Ancak bazı programlar ve yöntemler aracılığı ile satın alınmış ancak kullanılmayan ya da kullanılan hesapların şifreleri çözülebilmektedir. Bu alınan hesaplar da sosyal medya aracılığı ile diğer kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır. Ancak alınan hesaplarda bazı sorunlar da çıkabilmektedir. Alt başlıkta bu sorunlardan bahsedeceğiz.

 

Bedava Spotify Premium Hesaplar 2018

Bedava Spotify Premium hesapları ücretsiz olarak bu platformu kullanmanıza yaramaktadır. Bu yüzden hesaplar çok değerlidir ve sürekli güncellenen hesap havuzu vardır. Bu havuzlardan alınan hesapların şifrelerin değiştirilmemesi önemlidir. Aksi halde kullanacağınız hesap kapatılabilir ya da durdurulabilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına hesapların şifrelerini değiştirmemenizi öneriyoruz. Birkaç hesap konu sonunda sizlerin kullanımına sunulacaktır. Hesaplar sorunsuzdur. Çalma listeleri de günceldir.

Bedava Spotify Hesaplar 2018

-Aliece12@gmail.com  şifre: 258741ae

-Halitustuncu@gmail.com  şifre: h241198u

-mervets@gmail.com  şifre: ts1967ts1967

Yeni hesaplar için yorum kısmında bize mail adresinizi bırabilirsiniz. Bıraktığınız mail adresine hesap gönderimi aktif olarak yapılmaktadır.

Hesabı Size Gönderme Koşulumuz

Hesaplar hakkında görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Yorumlarınız dikkate alınacaktır. Hesaplar sürekli güncellenecektir. Takipte kalmanızı diliyoruz.

Bedava Spotify Premium Hesaplar 2018” için 613 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir