Bedava Pubg Hesapları 2019

Bedava Pubg Hesapları 2019
Pubg; PlayerUnknow’un (BrendanGreene) tarafından tasarlanan ve BR türünün oyun dünyasına uyarlanan bir oyun türüdür. 
2017 yılı itibariyle erişime erken sunulan ve oyun sektörünü domine eden Battle Royale’nin yıl bitmeden tam sürüme geçen PUBG 2019 yılı Ocak ayı itibariyle PC’den eş zamanlı bir milyon oyuncu barajını zorluyor. Sitemizdeki diğer bedava hesaplara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


PUBG’de Önemli Nokta Hayatta Kalma Mücadelesi
Pubg’nin önemli noktalarından biri de hayatta kalma mücadelesi vermektir. Oyunda bir uçakla harita üzerinden geçen 100 oyuncu kendileri için uygun bulunan bölgelere paraşütle atlıyor ve asıl mücadele başlıyor. Çünkü önemli olan oyuncular yere indikten sonra en kısa sürede en iyi silah ve ekipmanları bularak oyun boyunca hayatta kalma mücadelesi vermeleri gerekiyor. Oyun boyunca mücadele ederek hayatta kalan takım yada son iki kişi kazanan taraf oluyor. 
Oyun İçin Pubg Hesabı Alma
Oyunu oynayabilmek için Pubg hesabına ihtiyaç duyulmaktadır.Çünkü eskiden olduğu gibi CD yada diğer yükleme cihazları tamamen ortadan kaldırıldığı için yükleme cihazlarına ihtiyaç duyulmamaktadır. Günümüzde yeni neslin oyun arama bulma gibi sorunları da ortadan kalmıştır. Oyuncular belli ücret karşılığında istenilen oyunlara hesaplar üzerinden ulaşılabilmektedir. 


Fakat bu sistem ücretli olduğu için küçükler yada maddi durumu iyi olmayanlar için problem oluşturmaktadır. Ailesi izin vermediği yada maddi durum sorun olduğu için ücretli hesaplardan kaliteli oyunlara ulaşamayan gençlerimiz için bedava hesaplar da mevcut. 
Gençlerimiz ücretsiz kullanıma sunulan Bedava Pubg Hesapları 2019 ile istedikleri kaliteli oyunlara ulaşabilmektedirler. Oyun severler paylaştığımız bedava hesaplardan istenilen oyunları ücretsiz oynayabilecek ve keyifli dakikalar yaşayabilecek. 
Sizlere ücretsiz sunulan bu hesaplar, yanlış ve aldatıcı olmamakla birlikte güvenle kullanılabilmektedir. Güncel ve aktif olan bu hesapları kullanarak istediğiniz oyunu oynayabilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.
Oyunlu Bedava Steam Hesap Adı: kadri12
Oyunlu Bedava Steam Hesap Şifresi: 05393774545
Oyunlu Bedava Steam Hesap Adı: oyuncu89
Oyunlu Bedava Steam Hesap Şifresi: 05306754223
Oyunlu Bedava Steam Hesap Adı: bilal43
Oyunlu Bedava Steam Hesap Şifresi: gag123412


Pubg İçin Önemli Kriterler
Pubg oyunu oynayabilmek için ihtiyaç duyulan Bedava Pubg Hesapları 2019 dışında bilgisayarınızın da yeterli özelliklere sahip olması gerekmektedir. 
Intel Core i5-4430 ya da AMD FX-6300 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 960 ya da AMD Radeon R7 370 ekran kartı, 8 GB bellek, 30 GB sabit disk alanı gibi özelliklere sahip olan bir bilgisayar ile Bedava Pubg Hesabınızdan istediğiniz oyunu oynayabilir keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Bedava Pubg Hesapları 2019” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir